T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 
 


Bulunduğunuz Yer: HABERLER  >>   Haber Arşivi

 İLÇEMİZ 19 EYLÜL KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ EK BİNASI YAPIMI DEVAM EDİYOR
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.Milli Eğitim Bakanlığı Kız Teknik Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından sağlanan kaynakla İl Özel İdaresi Müdürlüğünce ihaleye edilerek yaptırılan ek binada; 9 derslik, 1 Fizik-Kimya-Biyoloji Laboratuarı, 1 idareci odası ve 2 adet WC/Lavabo hizmet verecektir.


 

 

    İlçemiz 19 Eylül Kız Teknik ve Meslek Lisesi bünyesinde yaklaşık 625 öğrenci eğitim görecektir. Bunlardan 90 tanesi Anadolu Kız Teknik Lisesi eğitimi alacakken diğerleri normal meslek lisesi eğitim görecektir. Ayrıca 24 okul öncesi öğrencisi, 20 de AÇIK Lise öğrencisi eğitim almaktadır. Tam Gün Tam Yıl Eğitiminin de yapılan okulda yaygın eğitim kapsamında bir çok kurs da açılmaktadır. 
    İlçemiz Kaymakamı Sayın Ayhan DURMUŞ 04.08.2010 tarihinde devam eden okul inşaatı hakkında yerinde inceleme yaparak yetkililerden bilgi aldı.


Bu içerik toplam 332.829 kez gösterildi, Site toplam 464.470 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 3 kişi geziyor.
Yeni Hükümet Konağımız Ballıca Mahallesi Kemal Ulusu Caddesi No: 55' teki yeni adresine taşınarak hizmet vermeye başlamıştır. 

Bulancak Kaymakamlığı Resmi Sitesi
bulancak@bulancak.gov.tr